POČETAK NOVE SEZONE – AKTIVNOSTI U NAREDNOM PERIODU

Dragi plivači i poštovani roditelji,

Poslije kratke, ali neophodne pauze u radu plivačkog kluba od ponedjeljka, 30.7., polako krećemo sa treninzima u novoj plivačkoj sezoni. Također, ovim putem predstavit ćemo vam i planirani raspored svih aktivnosti našeg kluba u narednom periodu.

Dakle, raspored treninga i ostalih aktivnosti u narednom periodu je sljedeci;

30.7. PONEDJELJAK; Okupljanje i sastanak sa klupskom upravom i trenerima svih plivača na prvom treningu u novoj sezoni na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

1.8. SRIJEDA; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

2.8. ČETVRTAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

6.8. PONEDJELJAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

8.8. SRIJEDA; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

9.8. ČETVRTAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

13.8. PONEDJELJAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

14.8. UTORAK; Jednodnevni izlet na more (Makarska) za sve članove našeg kluba. Molimo Vas da najkasnije do 8.8. (srijeda) potvrdite Vaš odlazak na ovaj izlet u grupu na Viberu ili na broj mobitela bilo kog trenera u klubu. O terminu, načinu prijevoza i svim ostalim detaljima bit će te blagovremeno obaviješteni.

16.8. ČETVRTAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

19.8. NEDJELJA; Rafting u Glavatičevu za sve članove kluba. Molimo Vas da do srijede 13.8. (ponedjeljak) potvrdite Vaš odlazak na rafting u grupu na Viberu ili na broj mobitela bilo kog trenera u klubu, pošto smo do navedenog perioda dužni dostaviti konačan spisak rafting klubu “Hitko raft”. O načinu prijevoza i svim ostalim detaljima bit će te blagovremeno obaviješteni, po formiranju konačnog spiska.

20.8. PONEDJELJAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

21.8. UTORAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

22.8. SRIJEDA; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

23.8. ČETVRTAK; Trening na gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati.,

24.8. – 29.8. Ljetne pripreme i druženje na RUIŠTU. Pripreme će biti organizirane u dvije smjene, tako da će dio ekipe koja bude u tom trenutku u Mostaru imati treninge na Gradskom bazenu u terminu od 08:30 – 10:00 sati, osim vikendom. O svim detaljima odlaska i boravka na pripremama bit će te na vrijeme obaviješteni. Zbog velikog broja najavljenih prijava za Ruište, a kako i sami znate da smo ograničeni smještajnim kapacitetima, molimo vas da prijave za pripreme na Ruištu izvršite najkasnije do 15.8., kako bi na vrijeme mogli pripremiti sve pojedinosti neophodne za boravak naših plivača na planini. Naknadnih prijava poslije navedenog termina nece i ne može biti.

2.9. NEDJELJA; Proslava rođendana kluba na bazenu u sportskom centru „Fida“ u terminu od 10:00 sati pa do …….

3.9. PONEDJELJAK; Početak vodenih treninga i priprema za narednu takmičarsku sezonu u punom kapacitetu. O mjestu i terminima treninga bit će te blagovremeno obaviješteni, a sve u ovisnosti od rasploživosti kapaciteta bazena u kojima planiramo trenirati u ovom periodu.

Klub zadržava pravo izmjene termina određenih aktivnosti navedenih u rasporedu, ukoliko se ukaže potreba za tim zbog objektivnih razloga (vremenske prilike, zauzetost bazena, zdravstveni razlozi i slično…).

Škola plivanja će cijeli osmi mjesec raditi u punom kapacitetu, u svojim redovnim terminima.

Idemo dalje…

Klub vodenih sportova „ORKA“ Mostar